Грилі для ідеального барбекю своїми руками

Готування на грилі – приємний та доволі простий процес, однак для ідеального барбекю потрібен правильний підхід. Звісно, все починається з вибору гриля.

Сучасні виробники пропонують моделі для домашнього, напівпрофесійного та професійного використання, тому тут варто орієнтуватися лише на особисті потреби. За посиланням https://grillshop.com.ua/ у інтернет-магазині Grill Shop можна знайти краще обладнання від лідерів європейського та північноамериканського ринку: Weber, Big Green Egg, Broil King, Napoleon, O-Grill, Char Broil та інших перевірених брендів.

Різновиди пристроїв для приготування барбекю

Грилі бувають окремо розташованими, переносними, вбудованими, мобільними. Вони можуть працювати на електриці, газу, вугіллі, дровах чи пелетах. Поціновувачі страв з ароматом та присмаком димку обирають для себе варіант на деревному паливі чи вугіллі. Такі грилі дозволяють експериментувати з породами дерева, адже різні дрова надають їжі неповторні нотки. Новачкам рекомендується почати з фруктових порід (вишні, яблуні), а майстрам гриля відмінно підійдуть дуб, липа, бук.

Газові моделі швидко розпалюються. Достатньо повернути вентиль, і вони починають нагріватися, а за 3-4 хвилини вже можна готувати. Це максимально зручно та просто, а також безпечно, адже вогонь не дає іскор. Грилі на пелетах поєднують у собі переваги вугільного та газового обладнання. Електричні різновиди – вибір користувачів, які не хочуть відмовлятися від соковитого барбекю, навіть живучи в квартирі. Їх можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці.

Важливі параметри при виборі гриля:

  • Тип палива. Необхідно виходити з умов експлуатації та власних уподобань.
  • Розмір. Слід звернути увагу на характеристики у складеному та розкладеному вигляді. Для подорожей, кемпінгу та походів існують портативні моделі.
  • Конструкція. Різні моделі відрізняються довжиною ніжок, розміром та кількістю решіток, типом пальників, наявністю коліс для транспортування, формою.
  • Матеріал виробництва. Більшість грилів виготовляється із жаростійкої сталі з керамічним покриттям для підвищеної стійкості до високої температури та полум’я. Однак використовуються й інші метали та композитні матеріали.

У чому особливість барбекю на грилі

На відміну від відкритих мангалів, грилі мають кришку, тому технологія приготування їжі полягає в термічній обробці у закритій ємності. Швидкість та рівномірність готування досягається завдяки масивним потокам гарячого повітря, що обдувають продукт з усіх сторін. Таким чином, з’являється золотиста скоринка та зберігається соковитість.

No Comments

Post A Comment