Індія в оформленні території загородного будинку

Індія є одним із центрів стародавньої цивілізації з особливою та яскравою культурою. Індійські мотиви можна знайти у різних сферах: у будівництві та архітектурі, одязі та ін.

Індуси з особливим трепетом ставляться до тваринного та рослинного світу і це є основою в дизайні.

Особливості індійського стилю

В Індії дуже розвинене тваринництво та рослинництво. Вирощувати сади і доглядати тварин – це найголовніше заняття в їхньому житті. Вони мають особливе відношення квітам і деревам, тому догляд за садом несе в собі особливе трепет і любов. Протягом багатьох століть Індія змогла зберегти свою справжню та неповторну культуру та не піддалася впливу інших країн. Можна дізнатися більше про ландшафтний дизайн на bellweder.com.ua та зрозуміти про індійську культуру.

Індійські сади та парки – це неповторна та унікальна рослинність, яка взяла основу в ландшафтному дизайні заміських будинків. У стародавній Індії сади займали величезну територію, де було місце закритим альтанкам, які потопали в ліанах і жасміні. Гойдалки між деревами, водойми з лебедями та качками, клітини з птахами були головними атрибутами будь-якого саду. Створення саду та догляд за ним – це є частиною філософії та вчення в буддизмі. Душа людини має здобути спокій і возз’єднатися з природою і зробити це можна лише при творенні рослинності.

Квітучі гаї та величезні сади навколо храму були головним заняттям буддійських ченців. Ландшафтний дизайн в індійському стилі має повністю повторювати культуру та правила цієї країни, а замовити ландшафтний дизайн на www.bellweder.com.ua стане найправильнішим рішенням. Для Індії характерна єдність між будинком та садом, а в композиціях має бути строга геометрія. Індійський сад повністю виключає зонування територій, а всі переходи мають бути плавними та єдиними.

Басейни та ставки мають бути геометрично правильної форми, а річки можуть виглядати як канали. Ставки мають бути зарослими лотосами, можна встановлювати фонтани. В індійському саду обов’язково має бути джерело води і ця країна стала першою, де почали застосовувати колодязі та зрошувальні системи.

Індійський стиль досить простий, але складний одночасно. Для створення такого стилю можна замовити ландшафтний дизайн у Львові у професійних ландшафтних дизайнерів. Завдання індійського ландшафту полягає в тому, щоб навчитися любити природу, доглядати її, вміти поєднувати свою душу з нею і цінувати красу нашої планети.

No Comments

Post A Comment