Металеві труби як незамінна продукція у різноманітних сферах

Транспортування енергоресурсів, як-от води, нафти, газу, пару та інших речовин – одна з основних функцій, які виконують металеві труби. Достатньо підібрати вироби з потрібними технічними характеристиками, щоб користуватися ними у різноманітних сферах. Тиск і температура – два найважливіших параметри, що визначають, для чого можна експлуатувати труби.

Велике значення значення також мають товщина стінок, довжина, діаметр, вага в 1 пог. м. На сторінці за посыланням https://ital-tecno.com.ua/ru/kabelenesuchi-sistemi/truba-metaleva/ на інтернет-магазин «Італ-Техно» представлено широкий асортимент продукції з металу. Крім власне труб, можна вибрати аксесуари: тримачі, з’єднувачі, температурні компенсатори тощо.

Різновиди металевих труб

У прокатному виробництві найчастіше виготовляють вироби окремо для транспортування конкретних речовин – нафтопродуктів, питної або технічної води, рідин, газів, продуктів харчування. Однак компанії пропонують універсальні труби. Таким зразком є ВГП. За допомогою конструкції будують газо- й водопровід, встановлюють опалення тощо.

Залежно від технологічного процесу випуску та сфери застосування металеві труби класифікуються за:

  • Класом виготовлення. Від цього критерію залежить сфера застосування виробу. До кожного класу висуваються певні вимоги відповідно до ГОСТів чи ТУ.
  • Формою перетину. Продукція буває круглою чи профільною.
  • Захисним покриттям. Металеві труби поділяються на оцинковані й неоцинковані. До перших належать моделі, що добре протистоять корозії, тому готові до тривалого використання. Окрему групу становлять хромовані труби: продукція успішно експлуатується в особливо агресивному середовищі.
  • Технологією виробництва. Вироби поділяються на шовні та безшовні. Перші виготовляють за технологією електрозварювання.
  • Сировиною. Металеві труби бувають сталевими, мідними, чавунними тощо.

Ще одним критерієм розрізнення виробів є внутрішній діаметр. Виробники пропонують моделі з малим (не більше 114 мм), середнім (від 114 до 480 мм), а також великим діаметром, що сягає 480-2500 мм.

Металева труба використовується для монтажу та захисту електрокабелю. Продукція надійно захищає мережу від пошкоджень, працює під високим чи низьким тиском, в умовах різних температур. Перш ніж придбати виріб, необхідно визначити його технічні характеристики, що забезпечують успішну експлуатацію, а також кількість. При виборі продукції враховуються довжина електромереж, кількість кабелів та їх розміри. В каталозі інтернет-магазину представлені труби товщиною від 1 до 1,5 мм з різними показниками зовнішнього і внутрішнього діаметрів від виробника EURO 2000.

No Comments

Post A Comment