На що потрібно звернути увагу при виборі офісних меблів

Переїжджаючи в новий офіс або тільки відкриваючи фірму, у власника виникає кілька пріоритетних завдань. До них входить і вибір нових меблів.

Придбати офісні меблі в Києві нескладно. Але важливо розуміти, яких аспектах зосередити пильну увагу.

Особливості вибору меблів для працівників

Для того, щоб співробітники відчували себе комфортно і змогли продуктивно працювати, потрібно правильно вибирати меблі. Для створення прийнятного положення тіла слід враховувати кілька моментів.

  1. Висота стільця чи крісла має бути такою, щоб ноги контактували з підлогою. При цьому кут зігнутих ніг має становити 90 градусів.
  2. Що стосується спинки, то вона повинна мати анатомічну форму. Наприклад, в області спини або попереку має бути невелика опуклість. Це сприяє рівномірному розподілу навантаження.
  3. Висота столу визначається індивідуально. Для того, щоб не вибирати стіл для кожного співробітника, можна купити кілька моделей, оснащених регулювальними елементами.

Якщо до уваги будуть прийняті всі перераховані вище аспекти, то це позбавить від численних складнощів.

Додатково для співробітників можуть вибрати тумбочки, шафи та інші предмети інтер’єру. Вони необхідні для рівномірного розподілу документів та інших паперів.

Особливості облаштування робочого кабінету

Ділові партнери та інвестори відвідують кабінет керівництва. Тому щоб справити відповідне враження, потрібно облаштувати його належним чином.

Крісло – це основа. Важливо, щоб воно мало привабливий та солідний вигляд. Тому як оббивка повинні бути використані високоякісні матеріали. Наприклад, добре виглядає натуральна шкіра. Але економити на такій оббивці не варто, оскільки це справить неправильне враження на клієнтів.

Оскільки кабінет керівника відвідує велику кількість людей, потрібно підготувати відповідне місце їх розміщення. Офісні меблі недорого для цих цілей можна придбати. Наприклад, є спеціальні столи, які мають Т-подібну форму. Для розташування можна користуватися стільцями, що відрізняються привабливим оформленням, зручністю експлуатації.

Окрему увагу слід приділити і облаштуванню приймальні. Для цього приміщення можна придбати кілька диванів або крісел. Обов’язково потрібно невеликий столик, на якому можуть бути розташовані рекламні буклети, чашки з кавою або чаєм. Оперуючи вищезазначеними рекомендаціями, можна буде вибрати привабливі офісні меблі.

No Comments

Post A Comment