Термінал Starlink: переваги та можливості підключення в містах України

Сьогодні без доступу до інтернету нікуди. Українцям особливо важливо, щоби він був якісним і без перебоїв. Компанія LinkUkraine готова надати всім охочим термінал Starlink, що забезпечує стабільний якісний інтернет.

Переваги

Користувачі Starlink отримують повний комплект обладнання за розумною ціною. Склад набору простий: супутникова антена, кріплення для неї, кабелі для підключення і термінал — Wi-Fi роутер. Для зручності користувачів компанія допомагає налаштовувати систему дистанційно. Доставка обладнання здійснюється за допомогою Нової Пошти одразу після підтвердження замовлення. Максимум два дні і комплект прибуде на місце.

Швидкість інтернету вражаюча – до 250 Mbps. Це дозволяє користуватися використовувати інтернет на повну для різних цілей. Оскільки головний елемент терміналу – Wi-Fi роутер, одночасно може підключатися до 120 користувачів. Зона покриття при цьому покриває всю Україну. Фактично встановити Starlink можна у будь-якому великому населеному пункті — у списку Харків, Дніпро та інші міста України. Цілком список можна побачити на сайті LinkUkraine.

Важливий плюс терміналу Starlink – надійність. Робочий діапазон температур від -30 до +50 °C та стійке кріплення антени забезпечують стабільну роботу за будь-яких погодних умов.

Підключення

Процес підключення до Starlink простий: потрібно залишити заявку на сайті компанії. Спеціаліст зателефонує для уточнення деталей. Після оплати LinkUkraine надішле повний комплект обладнання. Є навіть доставка кур’єром до дверей, щоправда, за неї доведеться дещо доплатити.

Чи отримали обладнання? Встановіть його. Антену потрібно розмістити вище і на відкритому просторі (кращий варіант – дах та верхня частина стіни). Рекомендується підключити джерело безперебійного живлення, щоб під час обвалів електромережі інтернет залишався на місці.

Залишилося все налаштувати. Антена, роутер та обліковий запис користувача потребують окремого точного настроювання, і це завдання найкраще доручити досвідченим фахівцям LinkUkraine. Просто зв’яжіться з менеджерами, коли дійдете цього етапу. Вам підтримають на кожному етапі налаштування. Харків, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Луцьк — не має значення, де ви знаходитесь, вам обов’язково допоможуть. А після налаштування залишиться лише насолоджуватися підключенням до інтернету – стабільним та швидким.

No Comments

Post A Comment