Варианты и правила покупки ЖД билетов онлайн

Купівля квитків на поїздки чи польоти між містами завжди вимагала витрат часу потенційних пасажирів.

Сучасний світ завдяки інтернету позбавив користувачів подібних турбот. Можна купити квитки на https://proizd.ua/, вибравши вид транспорту, дату поїздки та найбільш зручний рейс.

Пропозиція онлайн-сервісу

Український сайт «Проїзд» пропонує можливість придбати проїзні документи для поїздки у міжміському автобусі, поїзді чи польоті літаком з будь-якого пункту країни, де є відповідні маршрути транспорту.

Даний варіант купівлі квитків доступний у будь-який час доби, немає обмежень у святкові чи вихідні дні. Для оформлення варто зайти на сайт та виконати кілька простих дій:

  1. Вибрати вид транспорту, яким планується подорожувати.
  2. Далі визначитися з пунктом відправлення та призначення.
  3. Вибрати конкретну дату подорожі.
  4. Сайт надасть рейси з цього пункту на вказане число.
  5. Користувач вибирає вільні місця, натискає на них та отримує можливість оплати.

У процесі оформлення потенційний пасажир може перебрати всі доступні рейси, визначитися з рівнем комфорту, наприклад, вибрати клас вагона, порівняти вартість квитків, після чого приступити до оформлення квитка та його оплати.

Потрібно враховувати, що на сайті надана завжди актуальна інформація, вона оновлюється в режимі реального часу, тому в ході оформлення, якщо на рейс є попит, деякі місця можуть стати недоступними.

Проїзні документи можуть формуватися в електронному вигляді, їх можна завантажити на смартфон або інший носій, та пред’явити під час посадки. Є варіант покупки з відкладеною печаткою.

Перенесення на паперовий носій здійснюється у касі вокзалу перед відправленням поїзда чи автобуса.

Переваги

Квитки на сайті завжди є в наявності. Вони з’являються у продажу задовго до відправлення транспорту. Це стосується кінцевих пунктів, для транспорту інформація може оновлюватися тільки після заповнення автобуса або вагона на дату поїздки.

Виключається продаж двох квитків на одне місце. Система відразу блокує куплений варіант, він стає недоступним для вибору та оплати. Навіть при одночасному натисканні кнопки програма зможе визначити хто це зробив раніше.

Процедура проста, доступна новачкам, достатньо дотримуватися вказівок на сайті, щоб правильно оформити проїзний документ.

No Comments

Post A Comment