Як правильно придбати квитки на потяг та поради

Купувати залізничні квитки через інтернет стало набагато простіше, адже в Україні є сервіс PROIZD. З ним можна за лічені хвилини вибрати, оформити і купити квиток.

Як працює сервіс

Компанія PROIZD безпосередньо пов’язана з Укрзалізницею, тому купувати квитки на потяг безпечно і зручно. Коли пасажир вибирає квиток і купує його, то вся інформація відразу передається в базу Укрзалізниці, зберігається там і тоді квиток приходить на зазначену на сервісі пошту або месенджер. Якщо купувати квиток через PROIZD, то після оплати автоматично створюється Особистий аккаунт.

Зайти в Особистий кабінет можна через офіційний сайт або скачавши офіційний додаток. Кабінет надає безліч додаткових функцій, наприклад перегляд раніше куплених квитків або управління діючими. Якщо рейс ще не був здійснений, а поїздка скасувалася, тоді пасажир може натиснути на кнопку повернення поруч з квитком в своєму Особистому кабінеті. Варто врахувати, що за повернення вилучається комісія, яка розраховується на повернення в автоматичному режимі.

За допомогою сервісу можна купувати два види квитків: Електронний і з відкладеною печаткою. Перший варіант має на увазі збереження квитка в електронному вигляді і його можна пред’явити особисто провіднику під час посадки. Відкладена друк має на увазі роздруківку квитка в касі залізничного вокзалу не пізніше ніж за 15 хвилин дло відправки. Обидва варіанти повністю легальні і надають дозвіл на проїзд.

Сервіс PROIZD пропонує квитки на всі напрямки Укрзалізниці. Тут можна подивитися розклад, вибрати найзручніший і відповідний маршрут до місця призначення, а також побачити схему вагонів і вибрати з вільних місць найбільш зручні і відповідні. Укрзалізниця має свої вимоги та правила проїзду, про які тут також можна дізнатися детальніше.

Якщо виникли будь-які питання або складності під час покупки квитків, пасажир завжди може написати своє звернення на сайті, в додатку або зателефонувати на гарячу лінію. Дізнатися останні новини про роботу Укрзалізниці або самого сервісу можна з офіційних акаунтів в соціальних мережах, посилання на які є на самому сайті.

Купувати квитки з PROIZD-це легко, безпечно і швидко. Онлайн покупка економить дорогоцінний час, адже для покупки досить при собі мати банківську карту і пристрій з виходом в інтернет. Якщо з інтернетом є складнощі, електронний квиток можна завантажити до себе на пристрій і показати при посадці через телефон.

 

No Comments

Post A Comment