03 Jun Як правильно встановити стаціонарний пластиковий басейн
Стаціонарний басейн – це басейн, обладнаний на постійній основі, що знаходиться в будівлі або на відкритій території, що використовується для різних цілей.
Він може бути обладнаний як домашнього використання, так громадських заходів, спортивних тренувань, реабілітації пацієнтів, навчання дітей плавання тощо. У стаціонарному басейні може бути обладнана система фільтрації та очищення води, підігрівач, одяг для плавання та інші додаткові прилади.
Найбільш популярним та поширеним на сьогодні варіантом вважається басейн під ключ. Більшість замовників також вибирають на користь такого різновиду, тому басейн поліпропіленовий купити можно за вигідною ціною.
Основні переваги
Нижче докладно перераховані незаперечні риси, характерні для стаціонарного басейну:
- є постійний доступ до свіжої води для купання у час доби;
- надається великий вибір щодо як розмірів, а й форм, придатних конкретного двору чи ділянки землі;
- такі моделі вважаються довговічнішими, оскільки мають каркас конструкції, який може залишитися на місці на довгі роки;
- стаціонарні басейни можуть використовуватися для додаткового функціоналу (маються на увазі гідромасажні та санітарного типу процедури).
Поетапне встановлення
Якщо розглядати монтажні роботи крок за кроком, то фахівці виділяють певну послідовність дій:
- Підготовка місця встановлення – передбачається вибір майданчика, покриття її верхнього шару ґрунту геотекстилем для запобігання проростанню коріння рослин та встановлення фундаменту.
- Монтування каркасу басейну – монтаж металевої або дерев’яної рами, зведення стін та встановлення днища.
- Електричні роботи – проведення всіх необхідних електричних з’єднань для роботи насоса, фільтрів та інших пристроїв.
- Встановлення обладнання в пластиковий басейн – встановлення та підключення насоса, фільтра, сходів та інших компонентів.
- Заливання басейну водою – заповнення басейну водою до необхідного рівня.
- Налагодження обладнання – перевірка працездатності та калібрування насосів, фільтрів та інших компонентів.
- Ремонтне обслуговування – встановлення додаткових елементів та засобів для контролю якості води, регулярне чищення та технічне обслуговування басейну.
No Comments