Як проводити земляні роботи перед будівництвом

Кожен елемент будівництва будинку дуже важливий. Особливу увагу слід також звернути на етап, який починається ще до фізичного будівництва.

Будівництво наступних етапів будівництва будинку дуже захоплююче, і немає нічого приємнішого, ніж побачити результати роботи. Однак перш ніж це станеться, вам потрібно зосередитися на земляних роботах. Перевірте, що вам потрібно знати з цього приводу.

Обов’язки, пов’язані з земляними роботами

Перш ніж будівництво будинку почнеться остаточно, варто скористатися послугами професійної компанії, що займається земляними роботами. Потрібна хороша команда та будівельна техніка. Швидка послуга оренди екскаватора-навантажувача JCB 3CX на сайті.

По-перше, слід проаналізувати грунт і його стабілізацію. Це особливо важливо, коли ділянки здаються заболоченими. Потім необхідно відповідне дослідження, щоб визначити, чи можливо будівництво на даній ділянці.

Наступним кроком буде передача будівельного майданчика на нагляд і розмітка контуру будівлі. Споруда, яка буде розташована на ділянці, повинна бути узгоджена з наглядом, і розкопки проводяться по краю або осі. Їх не можна виконувати в дощову погоду. Робота ведеться з застосуванням екскаватора або міні-екскаватора.

Якщо всі етапи виконані – перші земляні роботи стосуватимуться очищення і підготовки ділянки під паркан і будівництво. Важливим елементом також є установка інформаційного табло.

Електрика і вода – інші питання будівництва. Краще зробити це заздалегідь, щоб заощадити час на непотрібне очікування. Компанія, яка буде займатися розкопками, додатково перевірить, чи є під землею кабелі.

Ретельний догляд за земляними роботами перед початком будівництва виключить наступні смертельні ушкодження.

Безпека на будівельному майданчику

Належна охорона території повинна проводитися безпосередньо перед тим, як робітники увійдуть на будівельний майданчик. В першу чергу слід обгородити територію. Якщо такої можливості немає – встановлюють дошки або наймають охорону. Крім охорони у вигляді паркану, слід також визначити перспективи й убезпечити шляхи сполучення. Також позначені небезпечні зони, які становлять загрозу для життя і здоров’я людини. На будівельному майданчику все повинно мати своє місце, тому варто виділити парковку і приміщення для співробітників. Якщо конструкція вимагає використання небезпечних матеріалів, також потрібно відповідне маркування. Останнє питання – правильне освітлення будівельного майданчика.

No Comments

Post A Comment